Kovácsné Werlein Zsuzsanna

1993-ban végeztem el a dajka képzőt. Van egy nagykorú fiam. 2008 óta dolgozom a Csip-Csup Csodák Magánóvodában. Véleményem és az évek tapasztalata alapján egy dadus néni akkor jó, ha mindig ott van ahol szükség van rá. Ahogy a helyzet és a körülmények megkívánják.

Babusgató, megértő, segítőkész, és együttműködő, mind az óvó nénikkel, mind a szülőkkel. Minden gyermekkel a gyermek saját igényei szerint bánik. Elengedhetetlen a gyerekek számára, hogy az óvónő és a dadus munkája harmonizáljon. A munkámban precíz vagyok, amire tudnak támaszkodni a kollégáim és a szülők is.

Nagyon szeretem a munkámban azt, hogy vissza hozza azokat az anyai érzéseket, amik akkor voltak amikor a fiam kicsi volt. Jó érzés a babusgatás, gondoskodás, törődés. Ezeket a gyerekek a szeretetükkel viszonozzák.